Płatność i dostawa

Podczas składania zamówienia w sklepie internetowym CabLAB zasadą jest, iż jego obsługa rozpocznie się w godzinach nocnych w dniu, w którym:

  • złożone zamówienie zostało opłacone do godziny 22:30 (płatność online, lub przelew zaksięgowany na naszym rachunku),
  • zamówienie zostało złożone do godziny 22:30 i została wybrana opcja dostawy za pobraniem.

 

Złożenie zamówienia, lub realizacja płatności po godzinie 22:30 powoduje przniesienie obsługi tego zamówienia na wieczór następnego dnia roboczego.

 

Na płatności przelewowe oczekujemy maksymalnie 2 dni robocze, po czym następuje ponowna weryfikacja i ew. anulowanie zamówienia. Dzięki temu unikamy zatorów magazynowych powodujących niejasności w ustalaniu dostępności towaru. Z tego powodu, w przypadku zamówień przedpłaconych, zalecamy robienie zakupów wówczas, gdy mają Państwo gotowość do dokonania płatności.

 

W sklepie internetowym CabLAB obowiązuje kilka wariantów dostawy. Ze względów praktycznych nie ralizujemy zamówień drogą listowną. Rozwiązanie takie jest nieefektywne, generuje zwiększone koszty obsługi i podnosi ryzyko utraty przesyłki.

 

Szczegółowy cennik dostaw zawiera poniższa tabela.

 

Nazwa usługi Cena Maksymalny czas dostawy deklarowany przez przewoźnika (D - dzień nadania)
Paczka 48 16zł D+3
Paczka 48 (pobranie) 18zł D+3 
Kurier InPost 17zł D+2 
Kurier InPost (pobranie) 19zł D+2 
Odbiór osobisty 0zł 1+

 

Opcja odbioru osobistego dostępna jest tylko dla wybranych towarów, których nie możemy w łatwy sposób kolportować wszystkimi oferowanymi środkami transportu. Należy mieć jednak na uwadze, że odbiory następują wyłącznie w godzinach wieczornych po wcześniejszym umówieniu się. Z tego powodu prosimy o wcześniejszy kontakt w przypadku chęci skorzystania z tej formy dostawy.