Płatność i dostawa

Podczas składania zamówienia w sklepie internetowym CabLAB zasadą jest, iż maksymalny czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze, zaś jego obsługa rozpocznie się najwcześniej w godzinach nocnych w dniu, w którym:

  • złożone zamówienie zostało opłacone do godziny 22:30 (płatność online, lub przelew zaksięgowany na naszym rachunku),
  • zamówienie zostało złożone do godziny 22:30 i została wybrana opcja dostawy za pobraniem.

 

Złożenie zamówienia, lub realizacja płatności po godzinie 22:30 powoduje przeniesienie obsługi tego zamówienia na wieczór następnego dnia roboczego.

 

W przypadku zamówień przedpłaconych czas realizacji startuje od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymaniu potwierdzenia o pozytywnym zakończeniu procesu płatności online.

Na płatności przelewowe oczekujemy maksymalnie 2 dni robocze, po czym następuje ponowna weryfikacja i ew. anulowanie zamówienia. Dzięki temu unikamy zatorów magazynowych powodujących niejasności w ustalaniu dostępności towaru. Z tego powodu, w przypadku zamówień z obowiązkiem zapłaty, zalecamy robienie zakupów wówczas, gdy mają Państwo gotowość do dokonania płatności.

 

W sklepie internetowym CabLAB obowiązuje kilka wariantów dostawy. Ze względów praktycznych nie realizujemy zamówień drogą listowną. Rozwiązanie takie jest nieefektywne, generuje zwiększone koszty obsługi i podnosi ryzyko utraty przesyłki.

 

Zamówienia przedpłacone na kwotę 499zł i wyższą premiujemy przesyłką realizowaną na nasz koszt.

 

Szczegółowy cennik dostaw zawiera poniższa tabela.

 

Nazwa usługi Cena Maksymalny czas dostawy deklarowany przez przewoźnika (D - dzień nadania)
Paczkomaty InPost 13,50zł D+2
Paczkomaty InPost (pobranie) 17,50zł D+2
Kurier InPost 17zł D+2 
Kurier InPost (pobranie) 21zł D+2 
Pocztex Kurier 48 14,50zł D+3 
Pocztex Kurier 48 (pobranie) 18,50zł D+3 
Odbiór osobisty (wybrane towary) 0zł 1+

 

Opcja odbioru osobistego dostępna jest tylko dla wybranych towarów, których nie możemy w łatwy sposób kolportować wszystkimi oferowanymi środkami transportu. Należy mieć jednak na uwadze, że odbiory następują wyłącznie w godzinach wieczornych po wcześniejszym umówieniu się. Z tego powodu prosimy o wcześniejszy kontakt w przypadku chęci skorzystania z tej formy dostawy.